RAMS YAPI’dan yepyeni bir proje daha!

Bugüne kadar Anadolu yakasının en gözde lokasyonlarında geleceğin yaşam ve yatırım trendlerini tasarlayan RAMS YAPI, şimdi İstanbul’un bir başka değerli bölgesi Esatpaşa'da yine özel, yine değerli ve yine her şeyiyle göz kamaştıran bir yaşam konseptine daha imza atıyor. Modern kent estetiğinin genç, dinamik ve enerjik çizgilerinin özel bir yorumla hayat bulduğu bu yaşam konsepti adını Marmara’dan, ruhunu İstanbul’dan, sloganını beklentilerin ötesinden, kalitesini ise kendisi inşa eden markanın geleneklerinden alıyor.

MARMARAMS, YEDİ KAT GÜZEL HAYAT...
RAMS YAPI güvencesiyle ‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla temelleri atılan MARMARAMS projesinde 7’şer katlı 6 blokta 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükteki 240 dairenin yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek her şey bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki ticari alanlar sayesinde ihtiyaçlar yakınlaşıyor, hayat fazlasıyla kolaylaşıyor.

İnsan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center’ı, basket sahası, masa tenisi, bilardosu ve langırtı ile ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak MARMARAMS, hayat standartlarının yanında yatırım anlayışına da değer katacak bir yaşam konsepti.

RAMS YAPI tarafından, yaşama sanatını bilenlere estetik, kalite, sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu 5810 m2 alan üzerine inşa edilen MARMARAMS projesinde, kapalı ve ortak kullanımlı otopark sistemi aynı anda sunuluyor. Proje, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan güvenlik kamera sistemi ve tüm giriş çıkışların denetlendiği özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan kapalı ve açık oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.

LANSMANA ÖZEL SÜPRİZ FIRSATLAR
25 EYLÜL PAZAR GÜNÜ 13:00’TE MARMARAMS satış ofisinde gerçekleştirilecek lansman töreniyle görücüye çıkarılıp ve satışa sunulacak RAMS YAPI’nın son projesinde üstelik lansmana özel sürpriz fırsatlar da yer alacak.

Büyük bekleyiş sona erdi! KuleRAMS’ta satışlar başladı!

Bugüne kadar Anadolu yakasının gözde lokasyonları Ataşehir ve Şerif-Ali'de Sample Park Sample Style ve Sample Home gibi projelere imza atan Rams Yapı'nın son projesinin satışlarına başlandı. Şerif Ali'nin en güzel yerinde tek blok olarak yükselen Rams Yapı'nın son projesi KuleRAMS sıradışı dış cephe mimarisiyle dikkatleri ilk bakışta üzerine çekmeyi başarıyor.

Sadece bir ev değil, hayata açılan yepyeni bir sayfa
Farklı m2'lerde 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı KuleRAMS, merkezi konumu, değerli lokasyonu, göz alıcı mimarisi, her biri güneşten maksimum yararlanacak şekilde tasarlanan daireleri ve bir ailenin sahip olmak isteyeceği her şeyi sunan bir yaşam konsepti sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlere sadece bir ev değil, yaşamlarında yepyeni bir sayfa açmayı vaadediyor. İçinde keyif, mutluluk, güven, huzur, yatırım ve daha pek çok şeyin olduğu bir sayfa…

Hem şehrin merkezinde hem de şehrin gürültüsünden uzakta...
Ataşehir'in yanı başındaki Şerifali'nin en güzel noktasında şehrin her noktasına yakın, gürültü ve kargaşadan da bir o kadar uzak bir yaşam sunan KuleRAMS; merkezi konumu ve ulaşım avantajlarıyla hayatı düşündüğünüzden de fazla kolaylaştırıyor. Finans merkezine 4, TEM'e 1, Optimum Outleet'e 3.5, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 24 km’lik mesafede yer alan KuleRAMS'tan Kadıköy'e 15 ve Boğaziçi Köprüsü'ne ise 10 dakikada ulaşmak mümkün. Eğitimden sağlığa, alışverişten sosyal hayata ihtiyacınız olan her şeyin yanı başında yükselen KuleRAMS, her geçen gün değer kazanan lokasyonuyla, burada ev sahibi olmak isteyenlere zamanın yanında yatırımda da kazandıran bir yaşam konsepti vaadediyor

Esatpaşa projesinde geri sayım başladı!

Geleceğin yaşam alanlarını tasarlayan Rams Yapı Anadolu yakasının yıldızı Şerifali’de insasına ve satıslarına basladıgı KuleRAMS Projesi’nden sonra Istanbul Anadolu yakasının bir başka değerli bölgesi Esatpaşa'da inşa edeceği proje için son hazırlıklarını da tamamladı. Lansmanı önümüzdeki günlerde yapılacak olan proje konumu konsept' mimari çizgisi her zevke ve beklentiye daire secenekleri ve hayata renk katacak zengin aktivite kültürüyle modern kent yaşamına örnek olacak ve yaşayanların kalite standartlarını yükseltecek.

Sample Home hızla yükseliyor, satışlar devam ediyor!

Sample Park projesinden sonra yine Rams Yapı güvencesiyle Ataşehir'in bir başka noktasında temelleri atılan ve yükselen Sample Home projesinde satışlar devam ediyor. Daire teslim 2016 yılının Ekim ayında yapılacak olan projede teras barbekü, süs havuzu, çocuk parkı, sauna, fitness merkezi gibi alanlar bulunuyor.

Toplam 41 adet daireden oluşan proje 1.200 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Boğaziçi Köprüsü’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dakika, Bostancı İskelesi’ne 20 dakika, İstanbul Çevreyolu’na ve TEM’e 5 dakika uzaklıkta yer alan Sample Home'da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

www.samplehome.com.tr

                           © RAMS YAPI 2016. Tüm hakları saklıdır.
0216 470 00 88 / info@ramsyapi.com.tr