DEVAM EDEN PROJELER

MARMARAMS
KULERAMS
MARMARAMS

YEDİ KAT GÜZEL HAYAT

Marmarams ile yeni hayatınızda ihtiyaç duyacağınız her şey bir arada… Daire içlerinden sosyal tesislere kadar gerçek şehirli bir yaşam sunan Marmarams, yüksek kaliteli malzemeler ve kusursuz işçilikle modern estetiği buluşturduğu konseptinde güvenli bir dünya sunuyor.

7’şer katlı 6 blokta 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükle 240 daire, kapalı otopark, artı zengin sosyal yaşam alanları. Projenin yapısı, tüm ihtiyaçları karşılayacak imkânları, modern kent estetiğiyle güçlü bir mimaride birleştiriyor ve şehrin genç, dinamik, enerjik yüzünü yansıtıyor. Ayrıca 12 ticari alan evinizin altında alışveriş imkânı sağlayacak.

İnsan odaklı düzenlenen peyzaj ile güzelleşen geniş yeşil alanlar ve büyüleyici gölet “yeşillik olsun diye değil” gerçekten yaşanabilir bir iklim yaratmak için planlandı. Bu harika iklime eşlik eden yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, masa tenisi, bilardo ya da langırt ile yaz kış, her gün bedeninizi ve ruhunuzu yenileyebilir, isterseniz sevdiklerinizle, isterseniz tek başınıza kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Her blokta mutlu, her katında güvenli, her yerinde durmadan devam eden yedi kat güzel hayat Marmarams ile sizin de geleceğinize artı değer katacak. Siz de geleceğinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için hayallerinizi alın, gelin; geri kalan her şey burada var.

PROJE KÜNYESİ:

Proje adı: Marmarams
Proje alanı: 5.812 m2
Konut sayısı: 240+12 Ticari Alan
Kat sayısı: Zemin + 7 Kat
Daire seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 5+1
Lokasyon: Ataşehir/ İstanbul
Adres: Esatpaşa Mahallesi İbrahim Müteferrika Caddesi No:14/16 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Web sitesi: www.marmarams.com
Proje durumu: İnşası devam ediyor. Satışta.
Proje Başlangıç-bitiş: 01.10.2016 - 31.10.2018

KULERAMS

KuleRAMS’la hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İçinde keyif, mutluluk, güven, huzur, yatırım ve daha pek çok şeyin olduğu bir sayfa... Aynı zamanda düşlediğiniz her şeye yer verilmiş bir yaşam... Anadolu yakasının parlayan yıldızı Şerifali’de yükselen ve bir ailenin sahip olmak istediği her şeyi bulabileceği bir yaşam...

Çocuklarınızın keyifle vakit geçireceği oyun alanları, dilediğiniz an spor yapabileceğiniz spor kompleksleri, yüzme keyfini doyasıya yaşayacağınız havuzu ve kendinizi her an güvende hissetmenizi sağlayacak güvenlik sistemi...

Haydi, ne duruyorsunuz! Siz de KuleRAMS’ta yerinizi alın, yepyeni bir yaşamın kapısını aralayın...

PROJE KÜNYESİ:

Proje adı: KuleRAMS
Proje alanı: 1.764,94 m2
Konut sayısı: 64
Kat sayısı: Bodrum  + 15 kat
Daire seçenekleri: 2+1, 3+1
Lokasyon: Şerif-Ali / Ataşehir
Adres: Ülkem Sk. No: 13, Tatlısu Mahallesi, 34774 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
Web sitesi: www.kulerams.com
Proje durumu: İnşası devam ediyor. Satışta.
Proje Başlangıç-bitiş: 01.10.2015 - 30.09.2017
Proje kataloğu: PDF versiyon için tıklayınız.

                           © RAMS YAPI 2016. Tüm hakları saklıdır.
0216 470 00 88 / info@ramsyapi.com.tr